Úvodní stránka » Hlášení nežádoucích účinků

Hlášení nežádoucích účinků

Nežádoucí reakce na léčivo lze nahlásit přímo Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv. Podrobnosti o procesu hlášení naleznete na webové stránce: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek.

Upozorňujeme, že informace, publikované články, rady a doporučení prezentované na webové stránce www.zdravizivot.cz neslouží jako náhrada za individuální lékařskou péči poskytovanou lékařem! Tyto informace nelze považovat za lékařskou konzultaci nebo doporučení pro konkrétního pacienta či pacienty. Informace zveřejněné na této stránce neslouží k nahrazování individuální léčby a jsou pouze obecnými informacemi na dané téma.

Důrazně vyzýváme všechny návštěvníky této webové stránky/internetového on-line magazínu, aby se vyvarovali samoléčení a řešili svůj zdravotní stav a problémy po konzultaci se svým ošetřujícím lékařem.

 

Aktualizováno: 1. listopadu 2023
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo ZŽ

O nás

Jsme internetový online magazín, který je zaměřen na zdraví, zdravotnictví, medicínu, vitalitu, harmonii, život a zdravý životní styl. Na webu nechybí ani známá onemocnění či babské rady a receptury. Naším partnerským projektem jsou UdálostiExtra.cz.

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu