Čtyřiašedesátiletou ženu vážně zranila kráva na Frýdecko-Místecku. Zasahovat musel záchranářský vrtulník

Publikuje: David Bárta — 07. 09. 2023
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl, ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Čtyřiašedesátiletou ženu vážně zranila kráva na Frýdecko-Místecku. Zasahovat musel záchranářský vrtulník

Zásah pozemní posádky zdravotnické záchranné služby spolu s vrtulníkem letecké záchranky si vyžádal vážný úraz čtyřiašedesátileté ženy na Frýdecko-Místecku.

O dramatické události a záchranářské zásahu informoval magazín ZdravíŽivot.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl s tím, že týmy záchranné služby, ve středu 6. září odpoledne zasahovaly u vážného úrazu na Frýdecko-Místecku. Ve čtvrt na čtyři byl nahlášen prostřednictvím tísňové linky z obce Lubno. Pomoci vyjela nejbližší pozemní posádka z Frýdlantu nad Ostravicí a vzlétl ostravský vrtulník letecké záchranné služby.

Čtyřiašedesátiletou ženu vážně zranila kráva poté, co ji narazila na kovovou zábranu v kravíně.

DŘÍVE JSME PSALI:

Záchranáře zaměstnaly vážné nehody motocyklistů v Ostravě

David Bárta — 06. 09. 2023
Ve středu 6. září ráno, zasahovali záchranáři u dvou vážných dopravních nehod motocyklistů v Ostravě. Odehrály se v rozmezí necelých dvou hodin.

Zasahující lékař zjistil, že pacientka utrpěla vážné poranění v oblasti hrudníku, nevyloučil ani možnost vnitřního zranění. Záchranáři podali léky, kyslík a připravili ji k transportu do zdravotnického zařízení. Vrtulník poté ženu přepravil na urgentní příjem Fakultní nemocnice Ostrava,“ doplnil mluvčí záchranářů.

Použité zdroje: PhDr. Lukáš Humpl, ZZS MsK (tiskový servis)
(red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo ZŽ

O nás

Jsme internetový online magazín, který je zaměřen na zdraví, zdravotnictví, medicínu, vitalitu, harmonii, život a zdravý životní styl. Na webu nechybí ani známá onemocnění či babské rady a receptury. Naším partnerským projektem jsou UdálostiExtra.cz.

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu