Nákladní vozidlo srazilo na Opavsku cyklistu, nehoda měla tragické následky

Publikuje: Nikola Macáková — 12. 09. 2023
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl, ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Nákladní vozidlo srazilo na Opavsku cyklistu, nehoda měla tragické následky

V úterý 12. září, v odpoledních hodinách došlo ke střetu cyklisty s nákladním vozidlem. Nehoda se udála v obci Skrochovice na Opavsku a měla tragické následky.

O nehodě aktuálně informoval v tiskové zprávě magazín ZdravíŽivot.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na pomoc vyslali okamžitě krajští operátoři tísňové linky 155 lékařskou a zdravotnickou posádku z krnovské základny.

Čtyřiapadesátiletý muž byl po nehodě v bezvědomí, poskytování první pomoci zahájili svědkové události. Zasahující lékař zjistil, že u pacienta došlo k zástavě dechu i oběhu. Zjevná byla mnohočetná poranění, a to v oblasti trupu a končetin,“ uvedl Lukáš Humpl.

DŘÍVE JSME PSALI:

V Ostravě se střetla tři vozidla, na místě devět zraněných

David Bárta — 12. 09. 2023
Čtyři posádky zdravotnické záchranné služby se v pondělí 11. září večer podílely na zásahu u dopravní nehody v Ostravě.

Záchranáři zahájili rozšířenou resuscitaci, ale ani za použití léků a přístrojové techniky se jim nepodařilo obnovit srdeční činnost. Lékař záchranné služby proto musel nakonec konstatovat smrt,“ dodal k dnešní nehodě mluvčí záchranné služby.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Použité zdroje: PhDr. Lukáš Humpl, ZZS MsK (tiskový servis)
-red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo ZŽ

O nás

Jsme internetový online magazín, který je zaměřen na zdraví, zdravotnictví, medicínu, vitalitu, harmonii, život a zdravý životní styl. Na webu nechybí ani známá onemocnění či babské rady a receptury. Naším partnerským projektem jsou UdálostiExtra.cz.

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu